Do udziału w bezpłatnych warsztatach artystycznych dla dzieci w Tenczynku zapraszają pomysłodawczynie Monika Dudek i Barbara Dec oraz Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach. Projekt „Ogrody sztuki…” obejmuje następujące działania:

– cykl warsztatów artystycznych opartych o myśl przewodnią „Tenczynek, moje miejsce”,

– stworzenie mapy połączeń pomiędzy uczestnikami, opartej o mapę Tenczynka,

– wydanie kartek z pracami dzieci.

Projekt zakłada działania artystyczne, mające wydobyć z uczestników potencjał twórczy, wzmocnić wiarę we własne możliwości i umiejętności. Na pierwsze warsztaty uczestnicy projektu przyniosą zdjęcia rodzinne – bądź to swoich przodków, jeśli mieszkają tu od pokoleń, bądź nowe swojej rodziny. Te zdjęcia staną się motywem przewodnim działań artystycznych, które kręcą się wokół myśli „Tenczynek moje miejsce”.

Warsztaty, które zakończą się 29 września happeningiem w plenerze, skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat. Zgłoszenia do projektu można wysyłać na adres: monika@tancuj.pl

Ilość miejsc ograniczona do 20!

Spotkania rozpoczną się w Klubie Centrum w Tenczynku już 7 września. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 690 012 613.

SYNAPSY jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura 2016–2018 oraz środkom z budżetu Województwa Małopolskiego.