Wraz z wiosną zapraszamy do „Galerii pod 1edynką” do oglądnięcia naszej nowej wystawy obrazów olejnych „Polskie pejzaże”, których twórcą jest członkini krzeszowickiej Grupy Plastycznej „Zdrój” JOANNA PARTYKA.
W galerii można zobaczyć też inne prace arystyki m.in.obrazki malowane na szkle oraz butelki, pucharki szklane ozdobione motywami kwiatów i owoców.

Joanna Partyka maluje z potrzeby serca, najczęściej obrazy zapamiętane z dzieciństwa i te widziane współcześnie – krajobrazy polskie od morza do Tatr. Swoje prace wystawiała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Uczestniczyła w kilkunastu plenerach malarskich. Jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury w Jaworznie i Grupy Plastycznej „Zdrój” w Krzeszowicach.

W „1edynce” prócz wystawy obrazów Pani Joanny można zobaczyć i zakupić wyroby artystyczne twórców naszego regionu.: ceramikę, ikony, ozdobne szklane butelki i pucharki, szmaciane laki krakowianki, szydełkowe koronkowe serwetki, bieżniki i obrusy, ręcznie haftowane okolicznościowe kartki oraz biżuterię.